Promocje

Aktualnie w naszym sklepie obowiązują następujące promocje:

  1. Zamawiając w naszym sklepie produkty za łączną kwotę powyżej 200 zł brutto dowolna forma wysyłki wybrana przez Państwa jest kompletnie darmowa – jej koszt pokrywamy my!
  2.  

Każda osoba, która zapisze się do naszego newslettera w formularzu poniżej, na podany adres e-mail otrzyma kod rabatowy upoważniający do zniżki – 10 % na pierwsze zakupy w sklepie Chrome Polska! Jeżeli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w swoim głównym folderze, sprawdź również inne katalogi jak np. Oferty bądź też folder SPAM. Kod rabatowy nie dotyczy produktów przecenionych.

3. Zestaw promocyjny od Chrome Polska w specjalnej cenie!

Część uważnych obserwatorów 🧐, odwiedzających nasz sklep internetowy, zauważyła zapewne, że w naszej ofercie pojawiła się nowa pozycja 👍
Jest to zestaw trzech produktów, mianowicie:
➡️ Embellish QD – najszybszy w użyciu spray do detailingu 🔝 Nadaje niepowtarzalny połysk ✨ powierzchniom lakierowanym, zapewnia bardzo trwałe, hydrofobowe ☔️ wykończenie, jednocześnie zabezpieczając lakier przed zabrudzeniami.
➡️ Wheel Brite – bezkwasowy preparat do czyszczenia felg
🚗. Dokładnie czyści i dodatkowo nabłyszcza, przywracając Twoim felgom należyty blask ✨ Jego bezkwasowość zapewnia całkowite bezpieczeństwo dla felg✅, tarcz hamulcowych✅, zacisków✅ oraz śrub mocujących koła✅. W duecie z pędzelkiem lub mikrofibrą poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami 💪 🔝
➡️ Super Fabric Cleaner – bezpieczny ✅, nietoksyczny ❎ i wysoce skuteczny środek 🔝 przeznaczony do usuwania zabrudzeń z różnego rodzaju tkanin. Świetnie sprawdza się przy usuwaniu plam z dywaników, wykładziny podłogowej, podsufitki, foteli oraz innych elementów materiałowych znajdujących się wewnątrz auta 💪. Usuwa zarówno niechciane plamy jak i brzydkie zapachy.

A wszystko to w cenie o ponad 20 zł niższej niż regularna cena tych produktów 😯🤫

Nie zwlekaj, zamów już teraz pod TYM linkiem