Czas i koszty dostawy

Zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin roboczych od momentu dokonania płatności (płatność Tpay), zaksięgowania środków na naszym koncie (przelew bankowy) bądź też złożenia zamówienia w naszym sklepie (płatność za pobraniem)

Czas dostawy przesyłki wynosi ok. 2 dni roboczych, w zależności od wybranej metody dostawy. Za opóźnienia wynikające z winy przewoźnika, Chrome Polska nie ponosi odpowiedzialności.

Zamówienia złożone po godzinie 12:30, nadane zostaną w dniu kolejnym. To samo tyczy się zamówień, za które płatność nie zostanie zaksięgowana do tej godziny.

Wysyłka towaru odbywa się za pośrednictwem kuriera firmy InPost. Jej koszt, w przypadku płatności z góry, wynosi 12 zł. Koszt przesyłki pobraniowej wynosi 17 zł. Istnieje możliwość wysyłki również za pomocą Paczkomatów InPost. Koszt przesyłki, przy płatności z góry, dla tej metody wynosi 11,57 zł. Nie ma możliwości zamówienia Paczkomatami “za pobraniem”.

Wysyłka poza granice naszego kraju kosztuje 80 zł brutto.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówienia w Lublewie Gdańskim przy ul. Wybickiego 41. Oczywiście opcja ta jest kompletnie bezpłatna.

Metoda wysyłkiKosztPrzewidywany czas dostawy
Kurier InPost – płatność z góry12 zł1-2 dni
Kurier InPost – płatność za pobraniem17 zł1-2 dni
Paczkomaty InPost – płatność z góry11,57 zł1-3 dni
Wysyłka poza granice Polski – kurier UPS/DPD80 zł3-5 dni
Odbiór osobisty – płatność przy odbiorze / z góry0 złnd.